seo-to

سئو و بهینه سازی سایت با توس رسانه حرفه ای شروع کن !

سئو به صرفه‌ترین راه بازاریابی دیجیتال است و اگر در گوگل حضور ندارید، هرگز موفق نخواهید شد!

خدمات سئو سایت

Website SEO services

در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می‌شود. سهم شما چند کلیک است؟ جهان امروز را می‌توانیم در کلمه توصیف کنیم؛ رقابت! در دنیای پررقابت کسب‌وکار نباید از هیچ فرصتی عبور کرد. گوگل یک بازار بزرگ را در اختیار تمامی کسب‌وکارها قرار داده است.

 1.  در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام می‌شود.
 2. 61 درصد از کسب‌وکارهای دنیا، سئو و بازاریابی محتوا را مهم‌ترین روش بازاریابی خود می‌دانند.
 3. به طور متوسط 41  درصد از هزینه‌های بازاریابی در شرکت‌های بزرگ در فضای آنلاین خرج می‌شود.
 4. 46 درصد از جستجوها در گوگل به کسب‌وکارهای محلی اشاره دارند.
 5. نرخ تبدیل به مشتری بالا و هزینه سئو در مقایسه با همه روش‌های دیگر پایین‌تر است.

سئو رسیدن به رتبه 1 گوگل نیست!

سئو خلق یک تجربه کاربری ایده‌آل و ارائه بهترین پاسخ به کاربران است. رسیدن به رتبه 1 گوگل تنها هدف ما نیست. در طی 10 سال گذشته و ارائه خدمات سئو به این باور دست پیدا کرده‌ایم که حضور موثر در لحظاتی که کاربران به دنبال پاسخ سوالات خود هستند،  می‌تواند نام یک برند را بر سر زبان‌ها بیندازد.

 

دیده‌شدن بیشتر، جذب کلیک، افزایش فروش، برندینگ و تبدیل شدن به غول دنیای اینترنت با کمک سئو یک اتفاق در دسترس است. بزرگ‌ترین برندهای ایران به واسطه نام برند، خدمات باکیفیت آموزشی و ارائه بالاترین سطح استاندارد در خدمات سئو، وبسیما را انتخاب کرده‌اند.

خدمات تخصصی سئو سایت

Specialized website SEO services

حضور مطمئن در صدر نتایج جستجو

سئو را میتوان پیچیده ترین و در عین حال ساده ترین مفهوم موجود در ذهن کسب و کارهای اینترنتی دانست. خدمات سئو ، تولید محتوا ، آموزش و مشاوره وبسیما

با توجه به هر بودجه‌ای به شما کمک میکند پیچیدگی های مسیر را به راحتی طی کرده و به سرعت پیشرفت کنید. زمان در دنیای رقابت از طلا ارزشمندتر است.

سئو تکنیکال

Technical SEO

طراحی و پیاده‌سازی ساختار استاندارد در کدنویسی سایت متناسب با استراتژی

فرآیند انجام یک پروژه معمولاً با بهینه‌سازی ساختار کدنویسی و رعایت استانداردهای سئو در سایت آغاز می‌شود. هدف ما در این مرحله طراحی و اجرای یک بستر استاندارد است که هم تجربه خوشایندی را برای کاربر فراهم کرده و هم به خوبی توسط ربات‌های گوگل قابل درک باشد. اگر بستر فعلی سایت قابل اصلاح نباشد، عملاً شروع پروژه امکان‌پذیر نیست. پیشنهاد توس رسانه در این جنس پروژه استفاده از خدمات طراحی سایت است.

مهم‌ترین خدمات در حوزه سئو تکنیکال به شرح زیر است :

نشانه گذاری استاندارد

بهبود سرعت و تجربه کاربری

استانداردهای کدنویسی معنایی

طراحی استراتژی

Strategy design

اولین خشت در معماری امپراطوری سئو

با یک استراتژی دقیق، فعالیت‌های ما در حوزه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک‌سازی؛ هدف‌مند و ارزش‌آفرین خواهند شد. برای رسیدن به یک برنامه اجرایی و در نهایت موفقیت یک پروژه سئو، نیازمند شناخت اهداف کسب و کار، آنالیز رقبا و تحلیل رفتار کاربران هستیم.

این فرآیند از 6 گام اصلی تشکیل شده که با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان وبسیما به صورت کاملاً اختصاصی برای کسب و کار شما انجام می‌شود.

1- تحلیل دقیق وضعیت فعلی پروژه

شناخت اهداف کسب و کار و بررسی وضعیت امروز سایت با استفاده از داده‌های آماری و ابزارهای کاربردی

2- آنالیز رقبا و تحقیق کلمات‌کلیدی 

شناسایی عبارات پرجستجو و ارزشمند، آنالیز رقبا از نظر میزان و نوع ورودی، بررسی آمار حدودی از میزان جستجوی کلمات

3- ماهیت کلمات و هدف کاربر از جستجو

آنالیز کلمات کلیدی و تحلیل هدف کاربر از جستجو به ما کمک می‌کند تا اهداف واقعی را از میان هزاران کلمه دست‌چین کنیم

4- گروه‌بندی و طراحی ابر کلمات کلیدی

تشکیل ابر کلمات و گروه‌بندی عبارات برای شناسایی مفاهیم تکرار پذیر و اولویت‌بندی اهداف سئو

5- تخمین میزان جستجو و اولویت‌بندی 

با استفاده از گوگل سرچ کنسول و گزارشات ابزار کیوردپلنر اهداف خود را متناسب به میزان جستجو اولویت‌بندی می‌کنیم

6- نقشه انفجاری و ساختار درختی

طراحی نمای شماتیک استراتژی سئو و انتخاب صفحات لندینگ متناسب با ماهیت کلمات

بازاریابی محتوا

Content Marketing

برگ برنده شما در وب فارسی

پس از تدوین استراتژی و پیاده‌سازی بستر مناسب، نوبت به تولید محتوای ارزشمند و انتشار آن در سایت می‌رسد. فعالیت‌های ما در حوزه تولید محتوا اگر در راستای اهداف استراتژیک کسب و کار و تکمیل‌کننده سند استراتژی سئو باشد به آن بازاریابی محتوا می‌گوییم.

خدمات ما در بخش بازاریابی محتوا به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود؛ تولید محتوا، آموزش و نظارت بر تیم محتوای کارفرما، بهینه‌سازی و به‌روزرسانی محتوا.

خدمات پیشنهادی ارتباط مستقیم با توان اجرایی کارفرما در حوزه تولید محتوا و میزان تخصصی بودن موضوع سایت است که در مرحله ارزیابی و نگارش پروپوزال مشخص خواهد شد.

ارائه خدمات بازاریابی محتوا برای شرکت‌های خدمات محور و فروشگاه‌های اینترنتی کوچک که تعداد صفحات هدف آنها کمتر از 100 عدد باشد معنادار است ولی برای سایت‌های بزرگ و تندمحتوا یا کسب و کارهای تخصصی در حوزه‌هایی مانند پزشکی، اقتصاد، حقوقی و … برون‌سپاری محتوا امکان‌پذیر نیست.

در این شرایط پیشنهاد ما این است که فردی متخصص و مسلط بر حوزه فعالیت شما به مجموعه وبسیما معرفی شده و آموزش‌های لازم برای تولید محتوا متناسب با استانداردهای سئو و اهداف کسب و کار را دریافت کند. وبسیما طی 2 ماه بر عملکرد تیم محتوای شما نظارت کرده و آموزش‌های تکمیلی حین کار را در اختیارشان قرار می‌دهد.

مدیریت فروشگاه اینترنتی چالش‌های بیشتری در مقایسه با یک مجله اینترنتی یا سایت شرکتی دارد. نگارش محتوای استاندارد برای محصولات، انتخاب دسته‌بندی‌های مناسب، برچسب‌گذاری هدفمند، انتخاب عنوان و توضیحات جذاب نقش مهمی در موفقیت یک فروشگاه اینترنتی خواهند داشت.

برای کسب و کارهایی با کمتر از 100 محصول این فعالیت‌ها مستقیما توسط تیم سئو وبسیما انجام می‌شود ولی اگر تعداد و تنوع محصولات شما زیاد است پیشنهاد می‌کنیم این دانش و تجربه به تیم محتوای خودتان منتقل شده و کارشناسان وبسیما آموزش و نظارت بر فعالیت‌های شما را برعهده بگیرند.

محتوای سایت محدود به مقالات و محصولات نیست. صفحه اصلی سایت و لندینگ‌های متنوعی در سایت‌های اینترنتی وجود دارند که نیازمند ارائه محتوای مفید و کاربردی هستند. فعالیت ما در این صفحات از جنس نگارش متن‌های طولانی و تصاویر متعدد نیست بلکه با انتخاب عناوین و کلمات مناسب مسیر دسترسی و انتخاب را برای کاربر مشخص می‌کنیم.

لندینگ نویسی معمولا در ابتدای پروژه و برای صفحات مهم سایت انجام می‌شود ولی با پیشرفت کار و اضافه شدن صفحات جدید این خدمات گسترش یافته و در بخش‌های بیشتری ارائه می‌شود. در صورت نیاز پیش از نگارش متن‌های اصلی در مورد چیدمان محتوا و معماری صفحات نیز پیشنهاداتی ارائه خواهیم کرد.

ارائه خدمات بازاریابی محتوا برای شرکت‌های خدمات محور و فروشگاه‌های اینترنتی کوچک که تعداد صفحات هدف آنها کمتر از 100 عدد باشد معنادار است ولی برای سایت‌های بزرگ و تندمحتوا یا کسب و کارهای تخصصی در حوزه‌هایی مانند پزشکی، اقتصاد، حقوقی و … برون‌سپاری محتوا امکان‌پذیر نیست.

در این شرایط پیشنهاد ما این است که فردی متخصص و مسلط بر حوزه فعالیت شما به مجموعه وبسیما معرفی شده و آموزش‌های لازم برای تولید محتوا متناسب با استانداردهای سئو و اهداف کسب و کار را دریافت کند. وبسیما طی 2 ماه بر عملکرد تیم محتوای شما نظارت کرده و آموزش‌های تکمیلی حین کار را در اختیارشان قرار می‌دهد.

لینک‌سازی خارجی

External linking

فعالیت‌های هدفمند و تاثیرگذار برای بهبود جایگاه در عبارت مهم

معمولا در 6 ماه اولیه فعالیتی در حوزه لینک‌سازی خارجی (غیرطبیعی) نخواهیم داشت ولی پس از کسب جایگاه در عبارات طولانی؛ طراحی و اجرای کمپین‌های رپورتاژ‌ آگهی تاثیر زیادی بر بهبود جایگاه و افزایش سرعت رشد خواهد داشت و دغدغه‌ای از جنس مشکوک شدن گوگل به سایت ایجاد نمی‌کند.

ارائه خدمات لینک‌سازی خارجی نیازمند آنالیز وضعیت سایت و تایید کارشناسان وبسیما برای شروع همکاری است. خدمات ما در این حوزه به شرح زیر است.

 • آنالیز کلمات کلیدی هدف و صفحات مهم براساس بازدید و جایگاه
 • تحلیل و انتخاب رسانه‌های میزبان با ابزارهای اختصاصی
 • انتخاب موضوع و عنوان مناسب برای محتوا متناسب با رسانه
 • ایجاد کمپین در پنل‌های انتشار رپورتاژ و ارسال فاکتور برای کارفرما
 • ارسال استراتژی ماهانه برای کارفرما، دریافت تایید پیش از اجرا
 • نگارش محتوای اصلی، عنوان و لینک‌سازی صحیح
 • تهیه و انتشار حداقل 3 تصویر متناسب با موضوع رپورتاژ
 • ارسال محتوا به رسانه‌ها و نظارت بر انتشار به‌موقع محتوا
 • ارائه گزارش عملکرد در پایان هر ماه براساس کلمات و صفحات هدف
 • ارائه پیشنهادات برای ادامه همکاری و طراحی کمپین جدید

با ما تماس بگیرید

تیم مشاوره حرفه‌ای برای راه‌اندازی و توسعه کسب و کار شما

051-37266167
مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

[ipt_fsqm_form id="3"]

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.